Portal - Wadowice
polski Strona główna / Nasze sukcesy / Rok szkolny 2010/2011
Środa - 15 sierpnia 2018      "Człowieka nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa." JPII
[Grono Pedagogiczne] [Galeria] [Z życia szkoły] [Kontakt] [Ciekawe linki] [Koła zainteresowań] [Archiwum] [Nasze sukcesy] [Rekrutacja-ankieta] [Odblaskowa Szkoła]
Rok szkolny 2010/2011

Szkoła Podstawowa rok szkolny 2010/2011


Małopolski Konkurs Biblijny    

Finalistka

Natalia Korzeniowska kl. V

opiekun p. Dorota Pelczar

 

XI Konkurs Kolęd i Pastorałek – Wadowice

I miejsce        
Zespół „Rozśpiewane Nutki”
II miejsce       
Dominika Kocot kl. III
opiekun p. Ewa Hutniczak
 

Talenty 2010 - Wadowice               

Nominacja do talentu – etap powiatowy
Dominika Kocot kl. III - kategoria wokal   
opiekun p. Ewa Hutniczak
 

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – Stanisław Dolny

II miejsce       

Karolina Górecka kl.VI

Natalia Korzeniowska kl. V

Kamil Dziedzic kl. V

opiekun p. Magdalena Wilk
 

XIV Dni Papieskie – Przegląd Pieśni Religijnej - Kalwaria Zebrzydowska

I miejsce        

Dominika Kocot kl.III

II miejsce       
Zespół „Rozśpiewane Nutki”
opiekun p. Ewa Hutniczak
 

XIV Dni Papieskie – Przegląd Muzyki Religijnej - Kalwaria Zebrzydowska

I miejsce        

Angela Juszczak kl.III

opiekun p. Anna Suliga
 

XIV Dni Papieskie – Konkurs Plastyczny „Przedziwna rzecz - te dróżki” - Kalwaria Zebrzydowska

III miejsce
Katarzyna Rząsa kl. „0”
opiekun p. Agnieszka Opyrchał


I miejsce
Sandra Sarapata kl. VI
 

XIV Dni Papieskie – Przegląd Literackich Prac Autorskich - Kalwaria Zebrzydowska

II miejsce
Natalia Sadłoń kl. IV
opiekun p. Dorota Morek
 

XIV Dni Papieskie – Rajd Turystyczny - Kalwaria Zebrzydowska

I miejsce
Klasa IV
opiekun p. Magdalena Wilk
II miejsce
Klasa V
opiekun p. Alina Karamańska
 

KONKURS PLASTYCZNY „Stop przemocy” (MOPS)

IV miejsce
Sandra Sarapata kl. VI
opiekun p. Dorota Morek

Kangur i Kangurek 2011
Wyróżnienie
Darek Płaczek kl. V 
opiekun  p. Alina Karamańska
 



Gimnazjum rok szkolny 2010/2011


Małopolski Konkurs Biblijny

Finalistka

Angelika Baran kl.III

opiekun p. Dorota Pelczar

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – Wadowice

I miejsce        
Dagmara Moskała kl.III
Angelika Dziedzic kl.II
Sylwia Podlipni kl.I
opiekun p. Dorota Pelczar
 

VI Przegląd Przedstawień Jasełkowych - ZATOR              

I miejsce        
Grupa Teatralna „Kurtyna”
opiekun p. Dorota Pelczar
 
II Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych SPSK – Piotrków Trybunalski                                    
I miejsce
Grupa Teatralna „Kurtyna”
opiekun p. Dorota Pelczar
 

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - Stanisław Dolny

I miejsce        

Dagmara Moskała kl.III

Sylwia Podlipni kl.II

Angelika Dziedzic kl.II

opiekun p. Dorota Pelczar


XIV Dni Papieskie – Konkurs Wiedzy o JPII - Kalwaria Zebrzydowska

II miejsce       

Dagmara Moskała kl.III

III miejsce      

Sylwia Podlipni kl.II

opiekun p. Dorota Pelczar
 

XIV Dni Papieskie – Konkurs Plastyczny „Przedziwna rzecz- te dróżki” - Kalwaria Zebrzydowska

II miejsce
Sylwia Podlipni kl. II
III miejsce
Dariusz Wodniak kl. III
 

KONKURS PLASTYCZNY   „Stop przemocy” (MOPS)

V miejsce
Sylwia Podlipni kl. II
opiekun p. Dorota Morek
 
EKOMONITORING
           Wyróżnienie
Ewelina Rychlik kl. I
Karolina Jarosik kl.I
opiekun  p. Magdalena Faber

Kangur i Kangurek 2011
Wyróżnienie
Kamil Płaczek kl. II 
opiekun  p. Alina Karamańska



© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA